Facebook
Zajęcia taneczne dla dzieci - trwają zapisy

Zapraszamy wszystkie dzieci, dla których muzyka i taniec są ważnym elementem życia na nasze zajęcia taneczne.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zapraszamy.

Coaching

Oferta » Coaching

To intensywna współpraca pomiędzy trenerem, a klientem. Coaching pozwala zroumieć klientowi co jest dla niego najważniejsze, ułatwia określenie celów życiowych i wyznacza drogę w dążeniu do ich realizacji. Polega na rozmowie opartej na zaufaniu, zrozumieniu i akceptacji. Wymaga dużego zainteresowania zarówno ze strony trenera jak i klienta. Pozwala na stworzenie strategii działania, która ułatwi realizację największych przedsięwzięć.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • small_4x3[1].jpg

  Indywidualny

  Coaching indywidualny skierowany jest do osób, które są gotowe na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Dzięki sesjom coachingowym klient dostaje możliwość świadomego spojrzenia na dotychczasowe życie i określenie dokąd chce zmierzać dalej. Zaczyna widzieć w jakich obszarach życia potrzebne są zmiany aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Coaching pozwala spojrzeć klientowi na życie z odmiennej perspektywy i dostrzec hamulce, które powstrzymują go i utrudniają wprowadzenie pozytywnych zmian. Dzięki indywidualnej pracy z klientem, skupieniem się na jego możliwościach oraz likwidacji istniejacych przeszkód coaching staje się niezwykle skuteczny, a zmiany zachodzą bardzo szybko.

 • coaching_4x3.jpg

  Coaching dla dzieci

  Wierzymy, że każde dziecko jest utalentowane i wspaniałe bez względu na poziom umiejętności, środowisko czy pochodzenie.

  Naszą rolą jest wydobycie najlepszych cech i pełnego potencjału drzemiącego w Państwa dziecku.

  Coaching dziecięcy uczy pozytywnego myślenia, dokonywania wyborów, ustalenia celów i dążenia do nich, a także komunikacji czy poznania własnych uczuć, które są gwarantem sukcesu i pewności siebie.

  Zajęcia ukierunkowane są na rozwój osobisty dziecka.