Facebook
Zajęcia taneczne dla dzieci - trwają zapisy

Zapraszamy wszystkie dzieci, dla których muzyka i taniec są ważnym elementem życia na nasze zajęcia taneczne.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zapraszamy.

Dla szkół

Warsztaty/Szkolenia » Dla szkół

Szkolenia te adresujemy do szkół i placówek oświatowych.

Program zajęć stworzony został z myślą o specyficznych potrzebach danej grupy wiekowej, tak aby w sposób przejrzysty i najbardziej ciekawy poruszał ważne dla dzieci tematy.

Poniżej znajdą Państwo tematykę zajęć z podziałem na grupy wiekowe zgodnie z potrzebami rozwojowymi.

 

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • 1. Jestem Przedszkolakiem

  Rozwój dziecka w wieku przedszkolnym jest szczególnie ważny, bowiem w tym okresie zachodzą zmiany zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. Mają one znaczenie w dalszym okresie życia. Okres zmian w wieku od 3 do 7 lat w obrębie funkcji psychicznych i fizycznych zmierza do przejścia w kolejny etap określany przez psychologów mianem "dojrzałości szkolnej", dlatego ważne jest aby na tym etapie dziecko rozwijało poszczególne sfery takie jak motoryka, percepcja, myślenie, mowa, emocje, kontakty społeczne

 • 2. Witaj Szkoło !

  Wiek szkolny to kolejny etap rozwoju dziecka, gdzie główną formą działalności jest nauka szkolna. Dziecko jest dojrzałe i gotowe do rozpoczęcia nauki dostosowanej do jego możliwości umysłowych. Posiada wystarczający zasób słów i umiejętność formułowania zdań, jednak praca szkolna dziecka na tym etapie nakłada nań wiele obowiązków wymaga dokładności i punktualności. Jego praca jest oceniana, na zabawę pozostaje coraz mniej czasu ponieważ przybywa coraz więcej obowiązków szkolnych i domowych. Aby sprostać tym wymaganiom dziecko potrzebuje racjonalnego rozkładu dnia. Nasze warsztaty kierujemy do wszystkich uczniów wchodzących w kolejne etapy nauki szkolnej.

 • 3. Dla młodzieży gimnazjalnej

  Wiek młodzieńczy to okres, w którym zachodzą zmiany w zachowaniu, mentalności, uczuciach, procesach umysłowych, a także w ogólnie pojętej psychice. Jest to okres kiedy młody człowiek nie jest już dzieckiem, ale też nie można uznać go za całkiem dorosłą osobę.

 • 4. Drogi Licealisto !

  Wiesz i potrafisz znacznie więcej niż Ci się wydaje. Sam decydujesz o tym ile jesteś w stanie osiagnąć. Potrafisz gromadzić ogromne zasoby wiedzy i umiejętności potrzebnych Ci do życia i osiągnąć wyniki, które dla Ciebie samego będą zaskakujące. Dowiedz się jak wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał, a zdasz maturę bezstresowo i przyjemnie.