Facebook
Zajęcia taneczne dla dzieci - trwają zapisy

Zapraszamy wszystkie dzieci, dla których muzyka i taniec są ważnym elementem życia na nasze zajęcia taneczne.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zapraszamy.

Oferta

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • IMG_2912_4x3.jpg

  Imprezy okolicznościowe

  Organizacja imprez i spotkań okolicznościowych w plenerze to nasza specjalność. Zapewniamy mnóstwo atrakcji podczas różnego rodzaju eventów, pikników firmowych i rodzinnych. Dzięki profesjonalnie wypracowanym scenariuszom zabaw nikt nie będzie się nudził podczas spotkań z nami. Do współpracy zapraszamy także szkoły i przedszkola, którym proponujemy organizację lub współorganizację dyskoteki, balu karnawałowego czy dnia dziecka. Do dyspozycji mamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, mikrofony bezprzewodowe, oraz profesjonalnego DJ-a z wieloletnim doświadczeniem, który rozgrzeje do czerwoności każdy parkiet.

   

   

 • stockvault-lollipops100420_4x3.jpg

  Zajęcia dla dzieci

  Zapraszamy wszystkie dzieci na nasze zajęcia twórcze, plastyczne i ogólnorozwojowe.

  W ofercie znajdą Państwo szereg usług skierowanych do Państwa pociech.

 • 7-01_4x3.jpg

  Coaching

  Coaching - to intensywna współpraca pomiędzy trenerem, a klientem. Coaching pozwala zroumieć klientowi co jest dla niego najważniejsze, ułatwia określenie celów życiowych i wyznacza drogę w dążeniu do ich realizacji. Polega na rozmowie opartej na zaufaniu, zrozumieniu i akceptacji. Wymaga dużego zainteresowania zarówno ze strony trenera jak i klienta. Pozwala na stworzenie strategii działania, która ułatwi realizację największych przedsięwzięć.

 • eis_logo 05_4x3.jpg

  Edukacja on-line

  Ucz się z EIS !

  Okres szkolny to czas, który dorośli chętnie wspominają. Często pojawia się myśl, aby móc wrócić do szkolnej ławki z wiedzą zdobytą przez lata. Jaka miła, łatwa i przyjemna byłaby wtedy nauka. Niestety dla nas dorosłych taki powrót nie jest możliwy, jednak możemy zapewnić takie przeżycia dzieciom...

 • 8-01_4x3.jpg

  Konsultacje

  Konsultacje Indywidualne - dla wszystkich tych, którzy w kameralnych warunkach chcą podzielić się swoimi problemami, uzyskać wsparcie i poradę. 

  Warto skorzystać z wiedzy specjalistów aby móc wprowadzić zmiany w swoim życiu.

  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom proponujemy konsultacje indywidualne, na których uzyskają Państwo fachową poradę w różnych dziedzinach życia wykorzystując ją do osiągnięcia zamierzonej zmiany.

 • flagi_4x3.jpg

  Kursy językowe

  Jeśli chcesz nauczyć się języka obcego w kameralnej i miłej atmosferze zapraszamy na nasze zajęcia. Prowadzimy intensywne kursy językowe dla grup oraz osób indywidualnych. Dzięki wykwalifikowanym lektorom nauka stanie się lekka i przyjemna. Naucz się więcej - ucz się z Nami.

 • lupa_4x3.jpg

  Terapia/Poradnictwo

  W ramach terapii i poradnictwa logopedycznego prowadzimy szereg zajęć przeznaczonych dla dzieci z problemami i trudnościami w nauce. Tworzymy zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem, ciągle poszerzając swoje umiejętności i wiedzę poprzez różnego rodzaju kursy i szkolenia.

  Służymy pomocą zarówno dzieciom jak i ich rodzicom, którzy każdego dnia zmagają się z trudnościami wychowania, wspierając i ukierunkowując na jak najlepszą pracę z dzieckiem.

  Cechuje nas pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Staramy się, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo oraz by czas spędzony z nami był kolejnym stopniem prowadzącym do pełniejszego rozwoju Państwa dziecka.