Facebook
Zajęcia taneczne dla dzieci - trwają zapisy

Zapraszamy wszystkie dzieci, dla których muzyka i taniec są ważnym elementem życia na nasze zajęcia taneczne.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zapraszamy.

Edukacja on-line

Oferta » Edukacja on-line

 • Urwis
  Urwis
 • Ósemka
  Ósemka
 • Żaba
  Żaba
 • Chińczyk
  Chińczyk

Ucz się z EIS !

Okres szkolny to czas, który dorośli chętnie wspominają. Często pojawia się myśl, aby móc wrócić do szkolnej ławki z wiedzą zdobytą przez lata. Jaka miła, łatwa i przyjemna byłaby wtedy nauka. Niestety dla nas dorosłych taki powrót nie jest możliwy, jednak możemy zapewnić takie przeżycia dzieciom. 

Nauka może byc efektywna, zajmować znacznie mniej czasu i kojarzyć się z przyjemnością. Kluczem do tego jest uruchomienie funkcji obu półkul mózgu w procesie poznawczym. Dzieje się to poprzez pobudzanie wyobraźni, odziaływanie na różne zmysły i tworzenie skojarzeń treści z obrazami.

To, czego potrzeba aby właściwie ukierunkować edukację od najmłodszych lat jest już znane, gotowe i dostępne. Wystarczy wybrać odpowiedni kurs i wspierać dziecko w systematycznej pracy, kreując u niego dobre nawyki i entuzjazm do nauki. Wszystkie niezbędne narzędzia znajdują się w zasięgu.

Europejski Instytut Szkoleniowy to placówka, która do nauki z dziećmi i młodzieżą wykorzystuje jedną z największych potęg cywilizacyjnych, a mianowicie internet. Z dnia na dzień grono uczestników wykorzystujących ten sposób edukacji stale się powiększa.

Kursy oferowane przez Europejski Instytut Szkoleniowy stworzone są z myślą o wykształceniu właściwej postawy wobec nauki i wyposażenie w umiejętności ułatwiające przyswajanie, analizę oraz selekcję informacji. Poniżej znajdą Państwo krótki opis oferowanych modułów szkoleniowych.

 

 1. Ortografia Inaczej (metoda hakowa) - szybka i przyjemna nauka ortografii poprzez zabawę, wykorzystująca metody i techniki pamięciowe aktywizujące prawą i lewą półkulę mózgową. W tym kursie uczniowie korzystają z postaci : Urwisa, Ósemki, Chińczyka, Hieny, Żaby, Rzodkiewki, które pomagają w nauce wyrazów. Zapamiętywanie trudnych wyrazów następuje poprzez obraz, skojarzenia i dźwięk.

 

2. Techniki pamięciowe - Metody uczące wykorzystania możliwości umysłu w celu szybkiego i efektywnego zapamiętania potrzebnych informacji. W tym kursie uczymy dzieci technik zapamiętywania i uczenia się : haków pamięciowych, tworzenia mapy myśli, łańcuchowej metody skojarzeń, notatek blokowych, czy metody pierwszych liter. Ta wiedza maksymalnie skraca czas nauki sprawiając, że staje się ona zabawą.

 

3. Angielski Inaczej - Niekonwencjonalny kurs mający na celu zachęcenie do nauki języka obcego i pozwalający przyswoić podstawowe słownictwo wykorzystując potencjał twórczy ucznia. W tym kursie Państwa dziecko nauczy się słówek metodą obrazową i słuchową. Uczeń jest motywowany do mówienia. Kurs zwiększa zasób słówek i buduje pewność siebie w posługiwaniu się językiem. Zapamiętywanie następuje w procesie identycznym jak w przypadku nauki języka przez małe dzieci.

 

4. Matematyka (klasa IV) - to ciekawa i przyjemna forma rozwijania umiejętności matematycznych mająca na celu przekonanie ucznia do tego, że matematykę może polubić i zrozumieć każdy. Kurs oparty na podstawie programowej klasy IV szkoły podstawowej. Pokazuje matematykę w sposób przejrzysty i zrozumiały, pobudzając do myślenia i stosowania metody uproszczeń. Kurs zawiera fabułę, w której uczeń staje się towarzyszem podróży głównego bohatera Matmikusia. 

 

5. Czytaj Inaczej (kurs szybkiego czytania - klasa V-VI szkoły podstawowej, gimnazjum) - w dzisiejszym świecie gdzie każdego dnia dociera do nas mnóstwo informacji z różnych źródeł ważna jest umiejętność szybkiego ich przyswajania. Kurs ten pozwoli usprawnić umiejętność czytania pozwalając na skrócenie czasu nauki, oraz na ogólne wzmocnienie pamięci, myślenia i koncentracji.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zadzwoń pod numer + 48 785 726 333 a dowiesz się jak skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej w Twoim domu.

 

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com