Facebook
Zajęcia taneczne dla dzieci - trwają zapisy

Zapraszamy wszystkie dzieci, dla których muzyka i taniec są ważnym elementem życia na nasze zajęcia taneczne.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zapraszamy.

Terapia/Poradnictwo

Oferta » Terapia/Poradnictwo

W ramach terapii i poradnictwa logopedycznego prowadzimy szereg zajęć przeznaczonych dla dzieci z problemami i trudnościami w nauce. Tworzymy zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem, ciągle poszerzając swoje umiejętności i wiedzę poprzez różnego rodzaju kursy i szkolenia.

Służymy pomocą zarówno dzieciom jak i ich rodzicom, którzy każdego dnia zmagają się z trudnościami wychowania, wspierając i ukierunkowując na jak najlepszą pracę z dzieckiem.

Cechuje nas pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Staramy się, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo oraz by czas spędzony z nami był kolejnym stopniem prowadzącym do pełniejszego rozwoju Państwa dziecka.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • Terapia pedagogiczna

  Terapia pedagogiczna -  to specjalistyczne działania w obrębie sfery poznawczej i emocjonalno - motywacyjnej mające na celu eliminowanie niepowodzeń szkolnych oraz ich ujemnych konsekwencji. Celem terapii pedagogicznej jest stworzenie dziecku najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju, pozwalające na budowanie wiary we własne siły, zmieniające nastawienie do pracy i nauki, ograniczające przyczyny niepowodzeń szkolnych.

 • Poradnictwo logopedyczne

  Aby dziecko mogło opanować język mówiony, powinno dobrze słyszeć. To jednak nie wystarczy, powinno też umieć zapamiętywać słowa, kojarzyć je z odpowiednimicpojęciami oraz rozumieć funkcję form gramatycznych. Jest to możliwe, jeśli dobremu słuchowi fizjologicznemu towarzyszy odpowiednio rozwinięty słuch fonematyczny, mozna powiedzieć, że jest to zdolność do odbioru i odpowiedniej interpretacji istotnych cech z sygnału mowy.