Facebook
Zajęcia taneczne dla dzieci - trwają zapisy

Zapraszamy wszystkie dzieci, dla których muzyka i taniec są ważnym elementem życia na nasze zajęcia taneczne.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zapraszamy.

Zajęcia dla dzieci

Oferta » Zajęcia dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci na nasze zajęcia twórcze, plastyczne i ogólnorozwojowe.

W ofercie znajdą Państwo szereg usług skierowanych do Państwa pociech.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • Angielski dla dzieci

  "Granice mojego języka są granicami mojego świata".

  Wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest nauka języków obcych. W świecie, gdzie każdego dnia zalewa nas fala informacji ważne jest aby zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start. Uczymy angielskiego inaczej. Przekonaj się czym jest wyobraźnia w nauce. Zapisz swoje dziecko już dziś! Pierwsze zajęcia są bezpłatne !!! Zapraszamy !

 • Warsztaty kreatywności

  Aby Twoje dziecko mogło osiągnąć życiowy sukces nie wystarczy już tylko duża wiedza i sprawność fizyczna - konieczne są umiejętności, które pozwolą mu się wyróżniać i skutecznie reagować na wyzwania, z którymi się spotyka : twórcze myślenie, wysoka samoocena, zdolność współpracy, inteligencja emocjonalna. Rozwój tych właśnie obszarów wspieramy podczas warsztatów kreatywności. Podczas codziennych zajęć próbujemy wyzwolić w dzieciach ukryte, niezauważone zdolności, poprzez prace plastyczne, techniczne, umożliwiające odkrywanie samego siebie.

 • Zajęcia dodatkowe po lekcjach - korepetycje

  Zajęcia te kierujemy do dzieci i młodzieży szkolnej. Pragniemy pomóc zarówno dzieciom borykającym się z problemami w szkole, ale także tym, którzy przygotowują się do egzaminów i sprawdzianów. Spotkania z nami gwarantują poprawę wyników szkolnych i solidne przygotowanie z poszczególnych przedmiotów. Przekazujemy wiedzę w niekonwencjonalny, przyjemny dla ucznia sposób, dzięki czemu nauka przyswajana jest dużo szybciej, a metoda obrazowa pozwala na pobudzanie najgłębszych zakątków wyobraźni. Zapewniamy dostęp do materiałów przygotowanych przez nas, a także omawiamy z uczniem bieżące lekcje przerabiane w szkole.

 • Zajęcia przygotowujące do szkoły

  Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5 - 6 lat na zajęcia przygotowujące do szkoły prowadzone przez pedagoga/terapeutę.

  Zajęcia planowane są 1 raz w tygodniu. Czas trwania zajęć 1 godz.

  Poprzez zajęcia mamy na celu budowanie pozytywnej samooceny dziecka, kształtowanie koordynacji wzrokowo - ruchowej oraz sprawności manualnej.

   

 • Zajęcia taneczne

  Zapraszamy do zapisów na zajęcia taneczne dla dzieci od 3 roku życia. 

  Zajęcia odbywają się w każdą sobotę od godz. 13.00 do 14.00

  Koszt zajęć 25 zł/os.